Si të fitoni para në internet: 137 Mënyra që funksionojnë ...

Report TV - Mashtruesi nga Azerbajxhani i vjedh sy më sy kambistit në Fier 50 mijë euro Vidhen 50 mijë euro në një pikë këmbimi monetar në Fier Momente nga grabitja ne Fier, pamje nga kamera e sigurise Ora News - Vjedhje, azerbaxhanasi i merr kambistit 50 mijë euro, policia se raportoi ngjarjen Vjedhje e pazakonte ne piken e kembimit valutor

Fitimi i parave në internet krijon shumë gjëra të ndryshme në imagjinatën tonë kolektive. Disa njerëz paraqesin anën e mirë: Një i ri po shkon viralisht në YouTube dhe më pas sjell miliona sponsorë dhe të ardhura nga reklama. Ose një person i zellshëm që ka një ide të thjeshtë për të bërë biznes online, dhe e zgjeron atë në një perandori të vogël.

[index] [2538] [33537] [27150] [24234] [26574] [30220] [48649] [47669] [13841] [5527]

Report TV - Mashtruesi nga Azerbajxhani i vjedh sy më sy kambistit në Fier 50 mijë euro

Në mes të ditës, në sytë e dhjetëra tregtarëve dhe kalimtarëve, të armatosur me kallashnikov tre të persona grabitën një agjenci këmbimi valutor në Fier. “Kjo pikë e këmbimit ... FIER- Një pikë e këmbimi valutor ka rënë pre e mashtrimit me një shumë të konsiderueshme parash. Burime për Top Channel bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur më 11 shkurt , ku një ... Administratori i një pike të këmbimit valutor në Cërrik është grabitur mëngjesin e sotëm nga një person i armatosur. Sipas informacioneve paraprake, administ... FIER - Një vjedhje spektakolare ka ndodhur më 11 shkurt në një pikë këmbimi valutor. Një person i huaj i cili është prezantuar si nga Azerbajxhani, ka shfryt... Një vjedhje spektakolare ka ndodhur në Fier në një pikë këmbimi valutor. Ngjarja ndodhi 20 dite me parë, por policia e Fierit as nuk e ka raportuar ngjarjen, as nuk ka kapur autoret.

#